top of page
Casual Business Meeting_edited.jpg

Projelerimiz

Doğru bilgiye ulaşmak için...

Penta Bilgi Hizmetleri Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2009 yılından bu yana ihale sektöründe edinmiş oluğu deneyimle her paydaşın ihtiyaçlarına cevap verecek ve sorunlarını çözecek kapsamlı bir yaklaşım sunuyor. Sadece paydaşların sektörle ilgili temel ihtiyaçlarını anlamakla kalmayıp aynı zamanda onların başarılı bir şekilde gelişmelerine yardım edebilmemiz için mevzuatı takip ediyor, sürekli araştırıyor, işbirliğini ve inovasyonu teşvik eden bir süreci yönetiyoruz. Başarı hikayelerinizde yeralmak istiyor ve bizi takip etmenizi öneriyoruz.

Projeler: Projeler
Getting Coffee


www.kurulkararlari.com

"bilge, güncel, istikrarlı"

bilgece hazırlanmış, güncel ve istikrarlı bilgiye  hızlıca ulaşabilmeniz için

"www.kurulkararlari.com" web portal yönetimi üstlendiğimiz ilk proje olduğu için konuya çok dikkatli yaklaştık. Paydaşlarımızın yararlanabileceği hızlı ulaşılabilen, güncel ve çözüme en kısa yoldan cevap alınabilir etkin bir çözüm oluşturduk. Çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz paydaşlarımızla gelecekte daha başarılı, isabetli kararlar alınmasına imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

.

Başarılarınız motivasyonumuzdur...

Penta Bilgi Hizmetleri Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. bu web portalında tüm paydaşların neye ihtiyaç duyduğu konusunda genel bir fikre sahipti. Sahip olduğumuz uzmanlıkla hemen işe girişerek çözüm ortaklığı yaptığımız paydaşların büyümesine ve gelişmesine katkı sağladık. Sektörün mevzuata uygun, doğru ve istikrarlı kararlar almasında  katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Modern Work Space
bottom of page